سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

خداحافظ یاهو 360

خداحافظ یاهو 360

اگه این روزهای اخیرسایت یاهو360 رو باز کرده باشید با پیغام زیر روبرو شدید:

یاهو 360 خداحافظ

بعد از تقریباً 2 سال بدون پشتیبان ماندن، در نهایت یاهو تصمیم به بستن کامل خدمات وبلاگ و سایت اجتماعی معروف خود یعنی یاهو 360 در 13ماه‌ ژوئیه‌ (22 تیر) گرفت.

در طول چهار سال حضور، این سایت هرگز از نسخه آزمایشی (Beta) خود خارج نشد.

در ایمیلی که برای کاربران آمده بود، یاهو گفته " ما به صورت رسمی در حال بستن سایت یاهو 360 در تاریخ 13 ژوئیه 2009 هستیم برای تمرکز بیشتر برای ساختن پروفایل جدید، فضایی که شما در آن می توانید با کسانی که نیاز دارید ارتباط برقرار کنید. بنابراین شما باید قبل از این ماه تمامی اطلاعات 360 خود را به پروفایل جدید انتقال دهید. بعد از 13 ژوئیه 2009 اطلاعات موجود شما در سایت 360 قابل دستیابی نخواهد بود. "

یاهو 360 در‌ مارس‌ 2005 شروع به کار نمود. این سایت هرگز در آمریکا سایت بزرگی نشد و بعد از ماه اکتبر 2007 یاهو تصمیم به توقف پشتیبانی از این سایت را گرفت.

این خبر بسیار ناراحت کننده ای است برای کسانی که بر روی یاهو 360 وبلاگ نویسی می کردند، یاهو راه حل های خود را برای ذخیره و یا انتقال وبلاگ کاربران به سایت های دیگر را در قالب آموزشی در این آدرس قرار داده است.

ایرانیان زیادی نیز از این امکان یاهو برای ارتباط با دوستان خود استفاده می کردند که اینک باید به دنبال راه حل جدیدی باشند که ممکن است یاهو پیش پای آنها قرار دهد.

 

البته واسه من خبر یدی نبود چون من شخصاً از 360 خوشم نمیومدتهوع‌آور، چند بار خواستم تو 360 یه وبلاگ راه بندازم یا به پیشنهاد دوستام اومدم سراقش ولی راضیم نمیکردخسته کننده، نمیدونم چراجالب بود، تو یه جمله به نظر من(البته ببخشیداشوخی) وقت تلف کردن بوداصلا!. هرچه که بود بلاخره تموم شد، بیچاره بعضی که معتاد 360 بودند(نمونش تو ایران کم نیستند)، یاهو چه فکری به حال اینجور آدما کردهپوزخندها!!!؟؟ راستی اگه مطلب بدرد بخوری تو 360 داشتین و بهش نیاز دارین تا 19 آگوست وقت دارین برین سراغشونمدرک داشتن.

نظر شما در این مورد چیه؟ نظر بدین تا بدونیمدوست داشتن

ممنون از نظراتتونبووووسگل تقدیم شماکلمات کلیدی : یاهو، yahoo، خداحافظ یاهو360، yahoo360

شعر-فریدون مشیری

 

مردمان گر یکدیگر را می‌درند

گرگ‌هاشان رهنما و رهبرند

این که انسان هست این‌سان دردمند

گرگ‌ها فرمانروایی می‌کنند

فریدون مشیری

If people devour each other

their inner wolves are their leaders

since wolves have taken the leadership

man lives in this horrible condition

Fereydon Moshiriکلمات کلیدی : شعر، سرگرمی

حل مشکل لاگین شدن یاهو مسنجر در روزهای اخیر

حل مشکل لاگین شدن یاهو مسنجر در روزهای اخیر

چند روز میشه که یاهو مسنجر بصورت عادی لاگین نمیشه و ارورهای مختلفی میده، البته تو بعضی از شهرها این مشکل حل شده و شاید بقیه شهرها هم کم کم ...

ولی اگه هنوز این مشکل رو دارین با این روش میتونید به راحتی مثل قبل لاگین بشین و با دوستانتون چت کنید و ...

برای حل این مشکل(ادامه مطلب...

کلمات کلیدی : اینترنت، یاهو، yahoo، internet، yahoo messenger، یاهو مسنجر

پاک کردن ID خودتان از Add List افراد دیگر در یاهو مسنجر

پاک کردن ID خودتان از Add List افراد دیگر در یاهو مسنجر

اگر از کاربران یاهو مسنجر باشید، حتمأ برای شما نیز پیش آمده است که پس از اینکه فردی ID شما را Add می‏کند، پشیمان شده‏اید و دیگر دوست ندارید فرد مورد نظر شما را در لیست دوستان خود داشته باشد. اما دیگر خودتان نمی‏توانید جهت پاک کردن IDتان از لیست فرد مورد نظر اقدامی کنید. می‏توانید فرد را Ignore کنید اما نمیتوانید ID خود را از لیست دوستانش حذف کنید و به نوعی گرفتار می‏شوید. در گذشته، برنامه‏های مختلفی جهت انجام این کار ساخته شده‏اند، اما همگی مشکلاتی داشته و یا در حال حاضر از کار افتاده‏اند. اما هم اکنون در این ترفند قصد داریم نحوه پاک نمودن ID خودتان از Add List افراد دیگر در یاهو مسنجر را به روشی بسیار ساده بیان کنیم. بدون نیاز به نرم‏افزار و بدون اینکه فرد مورد نظر بویی از این موضوع ببرد، مگر اینکه خودش دقت کند و ببینید دیگر شما در لیست دوستانش نیستید!

ادامه مطلب..............

کلمات کلیدی : اینترنت، ترفند، یاهو، yahoo، internet، yahoo messenger

سه راه مختلف جهت پی بردن به آخرین تاریخ و زمان خاموش شدن کامپیوت

سه راه مختلف جهت پی بردن به آخرین تاریخ و زمان خاموش شدن کامپیوتر

 

 آیا تاکنون پیش آمده است که بخواهید به تاریخ و زمان دقیق آخرین باری که کامپیوتر Shutdown شده است پی ببرید؟ در این ترفند قصد داریم نحوه پی بردن به این موضوع را از طریق 3 راه مختلف در ویندوزهای XP و ویستا بررسی نماییم.

 ادامه مطلب......................

کلمات کلیدی : ترفند، ویندوزXP